top of page

Interview pro Erofest 2023

Byli jsme osloveni pořadateli Erofest s žadostí o menší interview ... Pro ty z vás který ho nestihli nabízíme jeho přepis zde:


1. Jak dlouho je Kinky Amour na trhu a jak se vůbec myšlenka založit takový sexy boutique zrodila?


Myšlenka založit obchod KinkyAmour u nás (jsme mladý pár) vznikla na základě osobní zkušenosti s relativně omezenou, jednotvárnou a né vždy kvalitní nabídkou tradičních sex shopů nebo prodejem s erotickou tématikou/prádlem. Náš obchod bychom neradi pojmenovali sex shopem ale také se nevidíme jako klasická prodejna spodního prádla. KinkyAmour je něco víc - je to skrytá touha každého z nás, touha být někdy tak trochu ,,Kinky,, prostě ta hezká vlastnost a pocit hrát si, a samozřejmě ta nejzákladnější touha lidského bytí a smyslu života touha po lásce proto Amour.

Myslíme si, a z osobní zkušenosti můžeme jen potvrdit že erotické spodní prádlo a doplňky můžou hrát důležitou roli v zdravém sexuálním živote partnerů. Když se lidé cítí sexy a přitažlivě, mohou se cítit sebevědomější s větší sebedůvěrou což se jistě pozitivně projeví celkově na jejich vztahu, životě jako takovém a vede k lepším případně novým sexuálním zážitkům. Navíc, když si lidé kupují a nosí sexy prádlo, může to přinést novou rovinu do jejich sexuálního života. Může to být zábavné a vzrušující pro oba partnery a může to pomoci oživit jejich sexuální život. Když se partneři snaží být pro sebe atraktivní a pečují o svůj vzhled, mohou to vnímat jako projev lásky a péče o druhého.

V současné době existuje velký zájem o erotickou módu a produkty pro dospělé. Vnímáme pozitivní trendy zvýšené otevřenosti společnosti vůči sexuálnímu vzdělávání a emancipaci, která dává prostor pro nové trhy a podnikání v oblasti erotiky. Spatřili jsme proto velkou příležitost v otevření butiku, který by nabízel kvalitní a moderní erotické oblečení a doplňky. Dalším důvodem je již naše zmiňovaná osobní zkušenost a zájem o erotiku a sexuální život. Podnikání v oblasti, která nás zajímá, může být nejen finančně výhodné, ale také mu může přinášet osobní uspokojení a naplnění. Kdyby tomu tak nebylo tak by to pro nás nedávalo smysl.2. Byly pro vás začátky těžké? Bylo něco co vás překvapilo?

Každý začátek je těžký a my vlastně jsme teprve na začátku. Náš online shop funguje první dva měsíce. Nacházíme se pořád tak trochu v testovacím režimu. Zkoumáme co se lidem líbí, jaká je potencionální nabídka produktů které bychom mohli na zdejší trh uvést a představit. Ale řídíme se pravidlem nic co stojí za to, nebývá jednoduché. Věríme že si náš obchod KinkyAmour najde své zákázníky a podporovatele kvalitní a inovativní erotické módy a doplňků. Překvapením pro nás bylo asi tak trochu i očekávané zjištění že ne všechny značky ve skutečnosti nabízejí kvalitu jakou se prezentují navenek.


3. Nakupují u vás spíše samy ženy nebo muži pro ženy?

Zatím u nás převládájí muži nakupující pro své partnerky což pro nás taky bylo tak trochu překvapením. Ale určitě v pozitivním smyslu slova. Těší nás že muži objevují kouzlo erotického spodního prádla a různých sexy doplňků a takovým nápaditým způsobem dávají svým partnerkám najevo jejich lásku a přání po prohloubění a zpestření vztahu. Věríme ale, že brzy si k nám najdou cestu i jejich partnerky aby zase překvapili ony je. Mimochodem se chystáme naši nabídku rozšírit o nějaké to pánske sexy prádlo.

4. Soustředíte se na české výrobce nebo si u vás člověk může koupit i něco ze zahraniční tvorby?

Momentálně máme v nabídce ryze produkty ze zahraničí třeba značek jako 0770 nebo Blasted Skin z Itálie, Asche & Gold z Německa, zajímavé a velice sexy spodní prádlo BRACLI ze Španelska nebo třeba produkty intimní kosmetiky značky HIGH ON LOVE která pochází z Kanady. Rád bych taky zmínil nádhernou kolekci role play kostýmů od světoznámého výrobce baed stories kde si každá dáma najde tu svoji roli kterou si chce zahrát se svým partnerem nebo partnerkou. Máme již ale v hledáčku několik zajímavých značek z České a Slovenské tvorby které se chystáme oslovit.

5. Když si nebudu jistá s výběrem, je možné se na někoho obrátit? Třeba jestli zrovna tenhle kousek sedne mojí postavě?

Určite nám můžete zatím dotaz poslat přes chat na stránkách nebo napsat email. Rádi vám poradíme a doufáme že již brzy se s námi potkáte v naší tak trochu jiné kamenné prodejně kde bychom se rádi každému klientovi věnovali víc osobně a nabídli ve světě již přece jenom rozšířenější koncept private shopping.
6. Od ostatních vás odlišuje, že se snažíte zaměřit na luxusní kousky. Najdu tam třeba něco i já, když si budu chtít udělat radost a do výplaty bude daleko?

Samozřejme že ano. Máme v nabídce i dražší kousky ale u těch hraje roli kvalita, jediněčnost a design. Dražší produkt má obvykle lepší kvalitu než levnější alternativy. Tento produkt může být vyroben z kvalitnějších materiálů, může být lépe navržen, aby vydržel déle, a může mít lepší funkce a vlastnosti. Pokud hledáte produkt, který bude vydržet mnoho let, může být investice do dražšího produktu dobrým rozhodnutím. V naší nabídce ale i tak najdete hodně cenově dostupných a kvalitních produktů které budou jistě skvělým startem do světa vášní jaký vám chce KinkyAmour představit. Pro někoho kdo právě objevuje ten krásný a rozmanitý svět erotiky, nekonečných a někdy třeba i nezpoutaných fantazií a všeho toho krásného co je s tím spojené bychom doporučili třeba začít s nějakými intimními šperky nebo hezkou sadou masážních a lubrikačních olejů a gelu – tím jistě nic nepokazíte ani svůj protějšek neurazíte.

Pokud se rozhodnete prozkoumat tuto možnost, je důležité si vybrat prádlo nebo doplněk, které se vám líbí a vyhovuje, a které by vám nebo vaší partnerce udělal radost. A nezapomeňte, že neexistuje žádný správný nebo špatný způsob, jakým vychutnat a prozkoumat svou sexualitu. Určitě se ale chystáme nabízet zboží v různých cenových kategoriích, aby si každý zákazník mohl vybrat dle svých možností.


7. Máte širokou nabídku od spodního prádla, role play kostýmů, doplňků a kosmetiky. Dá se říci, jaké produkty jsou u vás bestseller?

Prozatím se těší velké oblibě prádlo španělské značky BRACLI která se specializuje na výrobu luxusních spodních prádlových kolekcí, které jsou designovány tak, aby poskytovaly svým nositelkám nejen pohodlí a podporu, ale také aby byly elegantní a smyslné. Bracli se proslavila svými inovativními designy, které využívají perly a další prvky, které jsou nejen nádherné na pohled, ale také nabízejí příjemné a stimulující pocity.


8. Plánujete do budoucna rozšiřovat sortiment?

Ano jistě budeme náš sortiment nadále rozšiřovat a důležité pro nás bude zohlednit módní trendy, preferované střihy a barvy, kvalitu a cenu nabízených produktů a hlavně názor a poptávku našich zákazníků.


9. Aktuálně jste jako e-shop, plánujete otevřít kamennou prodejnu?

Zcela jistě ano. Již hledáme vhodné prostory. Jak jsme již zmínili rádi bychom na českém trhu nabídly zákazníkům také koncept private shopping nakupování, který se zaměřuje na poskytnutí příjemného a soukromého prostředí, kde můžete nakupovat bez rušení ostatními a s osobním servisem pro zajištění co nejlepšího zážitku z takového nákupu, prohlížet zboží v klidu a bez časového tlaku a pracovníci obchodu jsou vám k dispozici pro zodpovězení otázek, poradenství a doporučení produktů.

Pracujeme ale také již na spuštění našeho online private shopping kde nabídneme zákazníkům možnost získat přístup ke speciálním nabídkám, slevám a exkluzivním produktům.


10. Máte nějaký milník, který byste si chtěli s Kinky Amour splnit?

Sky is the limit 😊 asi hodně spokojených zákazníků a neutíchající radost z toho co děláme.

Těch milníků a snů je samozřejmě více a jak říká Kseniia all dreams are real takže se máte s KinkyAmour jistě na co těšit!

Za KinkyAmour tím

zakladatelé

Kseniia a Martin

Praha


112 zobrazení0 komentářů
bottom of page