top of page

Objevte kouzlo privátního nakupování spodního prádla a doplňků 

Vítejte v KinkyAmour – butiku plném luxusního erotického prádla a vzrušujících doplňků, kde vaše intimní chvíle získají nový rozměr elegance a smyslnosti. Jsme hrdí na to, že vám můžeme nabídnout jedinečný zážitek při výběru produktů, které zdůrazní vaši krásu a váš osobní styl.
 
Boutique1.jpg
Pro naše milé klientky a klienty jsme připravili možnost rezervace privátní návštěvy našeho butiku v pasáži Černá Růže v 1. patře Malé dvorany. Při této exkluzivní příležitosti budete moci v klidu a bez rušivých faktorů objevovat naši širokou škálu luxusního erotického prádla a doplňků.
Zajišťujeme vám soukromí a pohodlí, abyste se mohli cítit naprosto uvolněně při výběru produktů, které budou dokonale vyhovovat vašim představám.
 
Naše kolekce je pečlivě vybrána z těch nejkvalitnějších materiálů a designů, abychom vám přinesli jen to nejlepší.
Během vaší návštěvy máte možnost ochutnat atmosféru butiku včetně možnosti posedět u skleničky šampaňského. Náš odborný personál vám je k dispozici pro veškeré dotazy a asistenci. Jsme tu pro vás, abyste si mohli v klidu vyzkoušet a vybrat ten pravý kousek, který vám dodá sebedůvěru a potěší vaše smysly.

Rezervujte si private shopping

Těšíme se na setkání s Vámi a na to, že Vám pomůžeme objevit svět luxusu a radosti, který nabízí KinkyAmour.

bottom of page