top of page

KinkyAmour: Luxus který přesahuje hranice běžné intimity

Aktualizováno: před 6 dny


Dámy a pánové,


dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se Kseniia a jsem zakladatelkou a majitelkou KinkyAmour, prvního soukromého butiku specializovaného na luxusní spodní prádlo, role play prádlo a kožené doplňky v srdci Prahy.


I když jsem původně získala právnické vzdělání, má vášeň pro komplexnost lidského těla a duše mě vedla k dalším studiím v oblasti rehabilitace a sexuologie. Od roku 2021 se věnuji intenzivnímu zkoumání těchto disciplín, což mě inspirovalo k vytvoření unikátního konceptu KinkyAmour.


KinkyAmour není jen značka; je to filozofie a umění, které se zaměřuje na posilování partnerských vztahů, odhalování skrytého potenciálu a prohlubování smyslnosti. Jak pronesl Sigmund Freud: "sexualita je více než jen fyziologické uspokojení." Věříme, že intimita je uměním, které vyžaduje pečlivou pozornost a jemný dotek.


  KinkyAmour je příběh dvou: Yin a Yang. "dva protiklady se spojují, aby vytvořily harmonii". V našem případě je Yin moje kreativita a Yang můj partner, který mě podporuje, mé nápady a inspiruje mě k novým úspěchům a odvážným experimentům. V KinkyAmour se snažíme vytvářet prostor, kde každý může objevovat nové stránky smyslnosti a užívat si skutečnou harmonii ve vztazích.


V KinkyAmour se zavazujeme k poskytování individuálního a exkluzivního přístupu ke každému našemu klientovi. Nabízíme první skutečně soukromý butik v Praze, kde jsou vaše potřeby pochopeny s největší diskrétností a kde je vaše soukromí naší nejvyšší prioritou. Náš butik je více než jen obchod. Je to svatyně, kde je každý detail vytvořen s láskou, péčí a rafinovaností.


Jsme přesvědčeni, že pravé porozumění spočívá v důvěře, upřímnosti a vzájemné toleranci. Naše exkluzivní kolekce vám umožní vyjádřit vaši jedinečnost, odhalit nové aspekty vaší smyslnosti a posílit emocionální pouto s vaším partnerem. KinkyAmour bude vaším diskrétním a věrným průvodcem na této cestě objevování.


Vstupte do světa KinkyAmour a objevte luxus, který přesahuje hranice běžné intimity.


S úctou a obdivem,


Kseniia

37 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page